czwartek, 21 kwietnia 2016

Z Ramą Możesz Smażyć jak Szef Kuchni

Szefowie kuchni znanych restauracji, w tym również kucharze-celebryci, tacy jak Pascal Brodnicki, użyczyli swojej wiedzy i doświadczenia przy tworzeniu receptury nowego miksu do smażenia, przygotowanego na bazie oleju rzepakowego, słonecznikowego i innych dodatków. Nowy produkt sprzedawany jest jako seria Rama Smaż jak szef kuchni. W skład serii wchodzą trzy rodzaje miksu, stworzone z różnych dodatków.

Najistotniejszy jest tu miks tłuszczów, który jest tak dobrany, żeby dania smażone na patelni nie przypalały się, a jednocześnie można je było przyrumienić. Dzięki dodatkowi soli miks nie powoduje pryskania tłuszczu, nawet gdy jest podgrzany do bardzo wysokich temperatur.

Seria Rama Smaż jak szef kuchni w wersji naturalnej służy do smażenia wszelkiego rodzaju potraw i jest po prostu nowocześniejszym zamiennikiem tłuszczy roślinnych. Wersja z oliwą z oliwek ma wyrazisty, bardziej zdecydowany smak, idealny do kuchni śródziemnomorskiej. Z kolei miks maślany nadaje potrawom łagodnych tonów, można go też używać do gotowania.

Wszystkie wersje miksu Rama Smaż jak szef kuchni stworzono zgodnie z międzynarodowymi zaleceniami dotyczącymi żywienia. Można na nich smażyć zarówno potrawy mięsne, jak i warzywne.

Źródło: https://www.przepisy.pl/rama/produkty

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz